Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hlaska po startu PC

Kamos mi poslal tohle :

Mám procesor Intel P4 a když pouštím PC, napíše mi to hlášku Intel CPU uCode loading error, po té musím stisknout F1-resum a systém mi najede, co s tím? Nevíš, co se děje, PC jinak normálně funguje.

Co si o tom myslite ? Kde by mohla byt chyba ?

Dik.

Znamena to ze BIOS nepozna ten procesor (alebo ho pozna ale vznika chyba pri microcode update, to robi BIOS pri kazdom boote, t.j. v takom pripade by bol problem s CPU, alebo to je prilis pretaktovane).
Ako prve dat na dosku najnovsiu verziu BIOSu (zo stranok vyrobcu dosky, BIOS musi byt presne pre tu dosku).