Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zablokovat reklamní SMS

zdarec,mám problem zacali me chodit reklamní sms na nějaké oblečení Takko...nevím kde na ně vzali číslo ,ale to je jedno ...nevím co udelat abych to zrusil.stranky mají udelane bez kontaktu...a operator me taky nepomohl ze to nejde zablokovat...tak ja nevím...na mobilu to taky nejde blokovat.cz

ono to odhlasení nefunguje...

Novinky-Newsletter
V systému Newsletter nastala chyba!

Nastala chyba. Zkuste to prosím později nebo se obraťte na info@takko.de.

S pozdravem,
- Tým Novinky-Newsletter
prostě jsou paradně vychcaný...už vím jak se budu mstít svým nepřátelům:-)