Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekne obraz pri videohovore

Čawte. Mám takýto problém: Mám webku Logitech QuickCam Pro 9000. Mám nainštalovaný najnovší ovládač. Lenže nejako nespolupracuje so skype, čo donedávna nerobila. Keď si dám v skype ako ,,vyskúšať kameru,, tak normálne mi to ide. Vidím sa, neseká to a ani nerozmazáva (rozmazávalo, ale to som už nejako opravil). Ale keď mám videohovor, tak hneď keď mi druhá strana zdvihne, tak sa kamera zasekne. Svieti akoby kamerovala, ale druhá strana ma nevidí, a keď dám vypnúť kameru a znovu zapnúť, tak zase uorbí ,,fotku,, resp. zase ma sekne a po pitaic minutách urobí ďalšiu ,,fotku,,. Prosím Vás veľmi súrne o pomoc, lebo otec je v zahraničí a mama s ním telefonuje dvakrát denne cez skype. Ďakujem.

skontrolujte zda máte dobrou rychlost PC předposlední ikonka z prava v modrém proužku.během videohovoru skuste změřít rychlost připojení poslední ikonka v modrém proužku.
skontrolujte PC jestli nemáte v PC škodlivý sovtwer.
pročistěte PC čistícim programem.
přehraní videa je bez problémů?

No ta ráchlosť pripojenia je veľmi pomalá. Ale neviem prečo, počítač mám dosť výkonný a net tiež. Ok. idem skúsiť prečistiť počítač. Minule som defragmentoval disk, ale to nepomohlo. Áno, prehranie videa je v pohode, ak máte na mysli že mimo hovoru zapnúť kameru a kamerovať, to je v pohode, len pri tom hovore to je strašné.