Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Upozornění AVAST

Ahoj,poslední dva týdny, nekolikrát denně na mě vybafne hlášení avastu ze program je zastaraly a takový ty kecy,ja jsem s tou verzí co mám (4.8 pro) spokojenej,a pokud nemusím tak na novou přecházet nechci.
Už jsem skusil asi vše možné,ale nevíte jak to upozornění vypnout??
Licenci mám ještě platnou.

No vše je dobré až do doby kdy je třeba použít Obnovení Systému. Ten hnusný nový Avast to pěkně o 5 minut prodlouží : ( Může za to tenhle zmetek - Object "Backdoor (IRCBot) Trojans Spyware/Adware" found in File System! Action Taken: Entries Removed ( proscanováno MWAV 12 ). A navíc má ten nový Avast pindy když spouštím určité programy, takže je třeba mu někdy zavřít papulu - ale což je zase pár kliků myší zbytečně navíc. Jo zlatá 4.8