Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP media center edition 2005

Zdravím lidičky,mám to tady na zkoušku,ale tu jejich nástavbu Media Center se mi nepodařilo rozběhat,program se spustí ale funguje pouze přehrávání MP3 a prohlížení fotek jpg,videosoubory jen načte náhledy ale poté pouze zahlásí Error,DVD noetevře vůbec.Porůznu jsem laboroval,nastavoval,hledal snad nějaké Microsoftí pluginy,ale zatím nic.Kodeky jsou instalovány,ve WMP10 nebo PowerDVD jede vše O.K.Zkoušel jste to již někdo,pište sem!!

To je klasika mrkvosoft aj s jeho dementnymi chybovymi hlaskami (tym ich studento-programatorom by som oplieskal nieco o hlavu).
Ja osobne neviem, netuzim sa tyzden snazit spojazdnit nejaky nefunkcny crep od mrkvosoftu, som rad ze nemusim pouzivat viac ako jeden ich produkt (jadro Win) a aj z toho uz ma clovek dost.
P.S. moja rada: vyhybaj sa produktom od MS ak nemas vestecku gulu. Pouzi nejaky normalny player a nastav si nan asociacie.

Jj,vím o nich,něco jsem zkoušel,zatím to nic nevyřešilo,myslím že ty aktualizace se tam ale natáhly už automaticky přes win update,taky jsem se díval na ty pluginy,no nevim,nicméně díky za každý rozumný podnět.Jistě,řešením je používat osvedčený soft s asociací souborů,to nikomu nevyvracím ani se nepřu,jedná se mi jen o to co jsem psal výše,když tam ten soft je,proč ho nepoužít,já žádné novoty neodsuzuju,pokud se dají zprovoznit tak dobrý,pokud ne,pal to čert!!