Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory

Čau. Mám repráky od geniuse jenže se mi od nich nedávno podělal konektor takže když ho zapojim a nedržim ho tak hraje jen pravej a zase někdy jen levej atd. ... nevíte někdo jak to opravit ? Nechce se mi je totiž zrovna vyhazovat :/ ... dík za odpovědi

Jack konektor koupit nový, kabel zkrátit a znovu napájet. To pokud to je samec (zástrčka). Pokud to je samice (zásuvka), tak se to v bedýnce pokusit demontovat a provest výměnu. Něco jiného s tím těžko uděláte. Může být i porušen kabel.