Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa bezdrotoveho setu - klavesnica + mys

Chcel by som si na svoj stolovy pocitac kupit tento set klavesnice s mysou - http://www.logitech.com/en-au/keyboards/keyboard-m ice-combos/devices/7305.

Trochu mam vsak obavy, lebo v popisoch pise, ako sa to hodi na notebook a nic sa nespomina o desktop PC. Ani v nazve tohto typu nie je Desktop a pri ostatnych tejto serie som to nasiel.

Tak co? Brat to alebo nie?

Ja ani neviem, o akej diere to rozprávate. :))
Takže hodí sa táto klávesnica v pohode aj na desktop PC? Ja som práveže hľadal takú nízku, tichú ako majú notebooky a hlavne s dlhou výdržou a to všetko bezdrôtové. Táto klávesnica s myšou to asi najviac splnila.