Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vyměnit za lepší?

Zdravim.
Mam notebook, konkrétně Fujitsu Siemens AMILO Li 1718
procesor Genuine Intel CPU T2130 1,86GHz http://www.notebook-dily.cz/procesor-intel-pentium -dual-core-mobile-t2130-sl9vz/
2GB RAMky
Grafika ATI RADEON XPRESS 200M Series
Chtěl bych něco vyměnit, aby běhala třeba Mafia 2 (ta se teď ani nezapne)
grafiku bych měl koupit externí ne? měnit tu uvnitř notebooku asi dost dobře nepude.

Buď koupit nějaký herní počítač odhadem od 15ti nahoru nebo notebook zhruba od 30ti nahoru.

Počítač je stavebnice kde můžeš měnit, notebook je jen krám.V tom krámu maximálně přidáš ramku - a to nepomůže. Pokud by šel vyměnit procesor tak to taky nepomůže, grafiku nevyměníš a externí grafika je jen k pár ntb a rozhodně ne k tomuto.