Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slim mechaniky PATA a SATA - konektor

vymenil som v dell mechaniku za GSA-T40N (na stitku uveden aj GSA-T42B), vsetko je OK. Ale na IBM R61 neviem rozchodit RAM media. drivery nahrane detto ako na dell . . . citat cita, ale pri zapise vuhlasi chybu - neplatna funkcia systemu MS-DOS. Chcel som vymenit mechaniku za tu z dellu, ale ma iny konektor. Povodna je GMA-4082N-Y (GSA-T20A). Udaje v zatvorkach su tiez uvedene na stitkoch mechanik. Ta z dellu ma konektor kde kontakty su na hornej a dolnej strane konektora, ta v IBM ma v konektore este taku priecku a konektory su na nej. Je to SATA konektor? nikde neviem najst udaje o tej mechanike. Resp. ako rozchodit zapis na ram media.

na IBM ramcek nieje . . . na dell hej . . . na dell klasicky konektor sa ramcekom redukuje na 2x tak dlhy . . . a do prdelky, co to potom je za konektor na tej IBMke? ja som sefovi vravel ze je to dobre akurat tak ked sa kyve stol . . . na vypodlozenie . . .