Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika? Prosim pomoc ;-)

DObrý den mám problém když chci zapnou i nějáké video na youtube.com tak kdykoliv zacne nabihat klip pc se restartuje. Potom např. když chci pustit nakou hru třeba Mafia 2 tak se obrazovka zbarví do zelena potom se asi na 2 vteriny obevi modra obrazovka s nakym textem a pak se restartuje pc znovu. Všechny ovladače nainstalovány a windows sem skousel instalovat znovu 2x mam w XP pod w7 to nedelalo moc prosim o pomoc :-)

ked zapnes pocitac tak vidis na sekundu obrazovke nejaky text, nie? Zastavit sa da klavesou Pause (pokracujes potom klavesou <- )
Ked nevidis pismenka ale nejaky obrazok vyrobcu (potom ale z toho obrazku vies vycitat vyrobcu dosky!) tak klavesou Esc sa zvycajne prepne obrazok na textove vypisy BIOSu. Musis to robit rychlo, trva to cele len tak 3sekundy. Deje sa to pri kazdom restarte alebo zapnuti PC.

A este jedna vec - ta doska ma urcite AGP slot. Ak tam je nacpana grafika ATI, tak potrebuje specialne ovladace od vyrobcu grafiky, nie od ATI. Ptz ATI v poslednej dobe nevedela urobit stabilne AGP grafiky (s PCIe bridgom).
Taktiez by bolo dobre ist do BIOSu a skusit nastavit AGP na 4x (z 8x) a AGP Fastwrites nastavit na Disabled. A save and exit.

hele diz dam esc tak se mi tam obevi naka tabulka je tam par radku a nake nazvy Flopy HDD atd... ale to co sem semka psal predtim neni nic z toho k necemu?

VIA vt6307

CPU typ AMD Opteron, 1800 MHz (9 x 200)

Název základní desky Neznámý

Čipová sada základní desky nVIDIA nForce3 250, AMD Hammer

BIOS Typ Award (07/11/05)

Na grafiku mas ovladace tu
http://gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid =3088&dl=1#driver
tam si do "Choose" nastavis Windows XP 32bit a stiahnes si ovladac na grafiku a nainstalujes.

Najprv ale instalujes ovladace na dosku, mas uz snad link 3x v povodnom dotaze
konkretne ovladace k zakl.doske su tu
http://www.dfi.com.tw/portal/CM/cmproduct/XX_cmpro ddetail/XX_WbProdsWindow?action=e&windowstate=norm al&mode=view
instalujes len NVIDIA System Driver, LAN Drivers, Audio Driver. Nic viac.

To nestaci, potrebujeme nalepjku ktora je na zdroji na boku. Alebo jaky je tam napisany vyrobca? Kolko tam je napisane v tabulke (na boku) Amperov u +12V vetiev? Klko to ma +12V vetiev v tabulke?

A pozri si ten typ dosky na tom velkom cervenom paralelnom konektore.

A ano najprv sa instaluju ovaldace dosky, az potom grafiky.

http://pc.poradna.net/q/view/560878-problem-s-graf ikou-ati-radeon-4650-nejde-nainstalovat-ovladac?pa ge=r560929#r560929

tam kliknes na system driver stiahnes a nainstalujes. Potom kliknes na lan stiahnes a nainstalujes. potom kliknes na audio stiahnes a nainstalujes. Si robis prdel alebo co ze nevies kliknut na odkaz?

P.S. a ano su to ovladace pre tvoju dosku. Pisal si ten model spravne uz vtedy.

A potom je bezpodmienecne nutne nainstalit ovladac pre grfiku ktory som dal tu o jednu odpoved vyssie.