Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompletní ochrana PC

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaký je nejlepší a zárověn nejlevnější program na ochrany Pc. Teď mám Norton Internet Security 2010, který mě stál cca 1500 (na 1 rok pro 3pc). Norton ovšem podrazil a za stejnou cenu už poskytuje svůj produkt jen pro jedne pc. Tak bych chtěl vědet jaky program pouzivate vy a jaky by jste mi doporučili. Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepsi program na ochranu PC neexistuje, vsetky su derave a neochrani ta ani jeden.

Vseobecne najlepsi program na ochranu PC je svoj mozog, a ten je zdarma (teda jak sa to vezme). Zakazat autorun, nespustat cracky, vypnut vsetky automatizmy (aj spustaneie pdf v prehliadaci apod), pouzivanie aktualneho flashplayera, idealne internetovat pod obmedzenym uctom, a nie s IE.

Tak bych chtěl vědet jaky program pouzivate vy

Ziaden. A viry nemam (lebo pouzivam mozog a nespustam cracky ani ziadne blbosti natahane ani nic no mi pride cez chat, a default browser mam FF)

Ak chces tak zdarma je Avast, a tusim aj AVG.