Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno připojení k nové WiFi jako neprivilegovaný uživatel ve windows 7

Opět po čase jsem zabrousil na tenkou půdu v podobě hlubšího problému s windows.
Mějme notebook Lenovo x100e, na něm nainstalovane windows 7 proffesional 32b. Doinstalované nástroje Lenovo, tedy i access connection.
Vytvořil jsem na něm, kromě administrátorského účtu také účet pro uživatele, aby používáním nenatropil příliš škody. Bohužel, uživatelský účet je až příliš omezený, takže kdyz si člověk sedne k nějaké free wifi, jako běžný uživatel nemá možnost se k ní připojit. V access connection je možnost "připojit" neaktivní a já si myslím, že je to proto, že mu to windows jako takové nedovolí (nenapadá mě jediný racionální důvod, proč je to by-default vypnuté).
Neexistuje nějaká možnost (i přes registry třeba), jak uživateli dát oprávnění připojit se k síti?

Díky
JR.

Tak nakonec nepotrebuje. Veril jsem, ze u IBM a nasledne u Lenovo nejsou precijen takovi idioti. Ponoril jsem se do hloubi fora Lenova a objevil jsem, ze v nejakem menu v access connection je moznost "Allow Windows users without Administrator privileges to create and apply location settings" a ta je by default vypnuta.

Znacim vyreseno