Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalkulačka - výběr

Dobrý den, vím že toto téma moc nespadá pod IT, ale třeba mi budete umět pomoc.
Sem na SŠ (elektro obor) a potřebuji pomoc s výběrem kalkulačky.Je jasné, že musí bát vědecká s pokročilými funkcemi, ale od slyšel jsem od kamaráda, že existují kalkulačky, do kterých se dá uložit i text (třeba vzorce atd.) a koukal sem na nějaké eshopy, ale nikde v popisu neni, že by tuto funkci nějaká kalkulačka podporovala.
Nevíte o nějaké ?

Děkuji za pomoc :)

TI-89 jsem si koupil pred cca 5 lety jen tak, na hrani. Tusim je v ni stejnej procesor, jako mivala Amiga blahe pameti.
TI-57 mam ve sbirce (LCD verzi, funkcni), na ni se mi libi parametry - 7 pameti nebo 48 programovych kroku (da se to mezi sebou "prelejvat", tzn. 48 kroku/0 pameti, 40/1, 32/2, atd.), tez stroj vynika "zavratnou" rychlosti - odhadem 2 az 3 operace za sekundu:-) Prisla me na 8 stovek.

Nezlob se, ale podle mne je lepší akceptovat čtyřku nebo kouli na SŠ než si kupovat drahou kalkulačku, po SŠ bude naproto k ničemu. Dej na mne, kup si obyčejnou (sin,cos a "e") a nic vic.

maximálně tuhle
http://zbozi.cz/p434343-casio-fx-82es/?q=kalkul%C3 %A1tor&sId=iLEW8jkEZrHC1iO-2e8Z&r=zbozi1