Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s flashdiskem

Dobrý den, prosím o radu. Mám dvd přehrávač s možností přehrávače usb, zn. sencor SDV 7112. 1GB flash disk "nejasné značky" :-) mě to v pohodě přehraje (naformátována FAT), ale 2GB verbatim a 4GB kingston mě to prostě nebere (jak kdyby ve výstupu nebylo nic vloženo, nejdou zobrazit ani fotky , prostě nic). Měla sem to naformátováno i FAT32 a nic, tak sem je přeformátovala na FAT (s tím, že 1GB to bere), ale také nic. Nevíte, čím by to mohlo být? Děkuji moc za pomoc. Formáty různých videi sem měla taky, s 1GB není problém

FAT32 by to mělo brát určitě, taky FAT16, některé berou i NTFS.
Spíše je to záležitost "osobního vkusu" DVD, prostě některé flashky to nepřečte.
Můj přečte Patriota, Maxton a všechno od kámošů, nového Kingstona ovšem ne,
i když tam není žádný soft od výrobce, to likviduju jako první.
Možná by pomohl novější firmware, pokud je k mání, ale moc bych na to nesázel.

Zkus si půjčit od někoho jiné flashdisky 2 a 4 GB a pokud ti půjdou, navrhni výměnu.