Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zašifrované soubory

Prosím poraďte,
mám disk rozdělený na dva sektory. Na jednom systém(C), na druhém práci(D). Adresář práce jsem zašifroval a po nějaké době mi zkolaboval systém a musel jsem ho přeinstalovat. Všechny zašifrované soubory ve složce jsou teď zelené a při pokusu otevřít mi pc napíše že nemám oprávnění. Pokoušel jsem se to nějak odemknout ale neznám přesný postup.
Prosím poraďte, bez toho adresáře jsem úplně KO. Děkuji moc. Mám WIN7 Ultimate 64b.
Maxa

Já jsem provedl zálohu klíčů na USB disk ale adresář "Klíče" na USB je prázdný.

Opravdu? A diskový oddíl na USB disku je normálně viditelný? Jaká jsou nastavená práva na onen adresář "klíče"? Zkusil bych jít tudy... Třeba to z nově nainstalovaného systému nevidíte, protože nemáte práva. Ostatní data na USB disku vidět jsou?

cs

Proč je třeba zálohovat certifikáty...?
Protože neexistuje způsob, jak obnovit data zašifrovaná poškozeným nebo chybějícím certifikátem, je certifikáty nutné zálohovat a uložit na bezpečném místě.

Jestli ho nemas, ty zelene soubory muzes s klidnym svedomim smazat.

pokial sú to certifikáty agenta šifrovania súborov,treba sa prihlásiť ako administrátor/nie ako člen skupiny administrátorov/ a cez gpedit.msc sa treba pokúsiť vytvoriť agenta obnovenia súborov a jemu priexportovať pôvodné certifikáty šifrovania súborov a skúsiť sa potom prihlásiť ako ten užívatel,ktorý bol určený ako oprávnený na obnovovanie súborov pri vytvorení agenta obnovenia súborov a súbory skúsiť obnoviť,iná cesta nieje pokial si pred šifrovaním disku alebo jeho časti časti nevytvoríš užívatela-agenta obnovenia súborov a nezazálohuješ certifikáty agenta šifrovania súborov a certifikáty agenta obnovenia súborov-certifikáty sú 4096 bitové a úspešnosť ich cieleného prelomenia bežným vybavením sa rovná prakticky nule,pokial sa nebude jednať o dotyčné certifikáty,môžeš zašifrované súbory zmazať...