Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aké máte pripojenie? Stačí Vám?

Aké máte pripojenie? A ak máte predplatený objem dát, stačí Vám?

Prišla nám ponuka od T-Comu na internet 1Mbps volume 2GB mesacne + vikendy a volne sviatky zadarmo :-) Preto tato anketa, chcem vediet ci to bude stacit :-) Lebo ako som si tak vyratal, tak to je pod 100 mb na den (vikendy su zadara) takze sa mi to zda malo...

Taktiež by ma zaujímalo (tí, čo máte volume), aký program používate na meranie dát. Vyhľadať si ich viem na internete mnoho, ale nieje nad osobné skúsenosti :-)

LucKobRa

P.S.: Ak som niečo zle sformuloval (najmä v ankete), prosím adminov, nech mi to prepíšu :-)

Ale aj tak je to super cena, mas nejaku stranku kde mas blizsie info o tom nete? :-) Rychlosti, agregacia atd, podmienky zriadenia, ceny modemu :-) Dik. Znie to zatial lakavo :-D

LucKobRa

edit: Teraz som si vsimol pri tvojich detailoch tvoju stranku :-) Idem ju preskumat. :-)

edit2: Pozeral som cennik a zda sa mi ze cez Slovanet to bude vyhodnejsie :-) Inak dost velke rozostupy tam mas medzi rychlostami 8-256 Kbps :-) To je rozdiel. Či som to len ja zle pochopil? Aj tak ale ďakujem za info. Dobru noc, idem sa ucit dejak a literaturu :.(

Ve škole máme patrně připojení do CESNETu ale v poslední době to jede strašně pomalu -
Rychlost stahování dat: 66.8 KB/sec
Rychlost připojení k internetu: 534.4 Kbps

Navíc to načítávání stránek je jak na dial-up. Celkem to nechápu rychlost připojení 534 kbps by na web měla být více než dostatečná, ale stránky se tu načítávají opravdu lenivě.

Zdielana vraj 40960Kbps, realne 1-4MB/s (skoro rano aj 6 - co je viac ako tych oficialnych 40960!), objem dat akoze neobmedzeny (keby som stale nieco tahal, tak by sa im to asi nepacilo, ale to nepotrebujem + p2p zvonku momentalne zakazali uplne).

Na meranie dat pouzivam gkrellm, ale len pod jednym systemom (Linux), ostatne systemy a druhe PC nemeram (lebo nemam limit).
Pod windowsom som nevedel najst nic dobre (a freeware!).

v BB mame ADSL od telekomu - vzali jsme zakladni rychlost (256kbit/s?) bez omezeni dat. Zatim jede download asi tak 100-140KB/s (asi mame skromny sousedy), ale maji tendenci pri vetsim objemu stahovani pres DC++ casto odpojovat a menit IP adresu. Nebejt toho, tak bych byl 100% spokojenej, takhle je to asi na 90%.