Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z noutbukem

Zdravim , mám problem z noutbukem značky Gateway , původně tam byli Visty ze ktarých sem přešel na XP , nout šlapal celkem 3 týdny bez problému , pak se ukázal problem : Když ho zapnu tk my zablika dioda u procesoru , cd romka se rozblika a to je vše černej display nic nejde vidět . prosím o pomoc

Cos s NB dělal, než to takle dopadlo? Instaloval jsi něco (sw, ovladače, cracky), nečistil jsi nějakým "čističem" CCleaner, TuneUp či podobnými? Nerýpal jsi do registru?

Není vidět vůbec nic, ani při zapnutí NB (než naběhnou Windowsy)?

Nemáš nastaveno úplné ztmavnutí obrazovky (Fn + něco)?

ovladače na grafiku apod.. sem tm daval cracky žádný , měl sem ho jen na net a na xbox live account , cccleanr sem pouzival jednou tejdně , v registrech sem nic nedělal , a ztmavnutou obrazovku určitě ne. Při zapnuti se my neukáže ani windows prostě černej display od zapnuti