Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta

Dobrý den,měnila jsem grafickou kartu a nevím jak ji mám nainstalovat.Instalovala jsem nějaké ovladače.Videa mi normálně jdou,poraďte prosím jak ji mám nainstalovat.Je to typ ATI. email:Deatthy@seznam.cz

Nemůže mi prosím dát přímý link na ten ovladač?Pořád ho nemůžu nikde najít. Přesný název grafiky je ATI Sappphire HD3650 512MB DDR1 AGP 8x DVI DHTV. Už jsem jich instalovala hodně,ale žádný není ten pravý