Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout aktualizace při vypnutí pc.

Mám win xp profesionál. Dycky se počítač vypnul tak za 7 vteřin. Včera mi doma zapojily internet a když vypnu počítač tak to napíše "instalují se aktualizace 1ze26" a než se to nainstaluje tak to trvá asi 10minut. Šlo by to nějak vypnout ty aktualizace ? Abych vypínála počítač jako dřív. .Co se vlastně aktualizuje ?Díky

A jak to vypnout ? Zapla jsem počítač a pak se asi 5 minut stahovali aktualizace. A když jsem ho vypnula tak to trvalo dlouho a znovu se stahovali aktualizace. Pokud to bude jednou za čas tak ok. Ale já myslela že to bude při každém vypnutí pc.