Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace PC

Ahoj.

Potřebuju nový procesor, s frekvencí min. 2,0 GHz. Samozřejmě, čím větší, tím lepší. Mám zákl. desku ASRock 785G. Existuje takový procesor, abych nemusel měnit základovku ale jen ten procesor?

Předem díky za pomoc.

Pokud stavíš "starožitnost" tak asi jo,ale stejně to chce ověřit revizi BIOSu prote jiný procesor.

Jinak dát 1400,- za starý klumpr mě připadá jako blbost.
Za nějakých 5000,- máš novou desku AM3, procesor čtyřjadro, 3 paměti.