Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet

ahoj budu si objednavat net odtud tarify myslite si ze ten economic tarif bude stacit?nemam rad pomaly net cekat proste milion let na jednu strankua vidim tam trychlost 5mbit/S chci se zeptat je to prijatelne?ja se v techdlech rychlostech nevyznam ale 5 mi prijde clkem malo ted mam 54 a prijde mi to celkem rychly

mám u svého operátora aktuálně zrovna těch 5mit (nejlevnější tarif, průběžně to za ty léta navyšuje).
prakticky nic nestahuju (tak 2 filmy ročně), a pro sledování youtube to stačí, vyšší tarif nepotřebuju.

jde o to jaké jaké je praktické vytížení sítě toho operátora (odpoledne, večer, o víkendech) t.j. s jakou počítá agregací a jaké má pro všechny zákazníky připojení dále - viz odkazovaný článek.
zapařené navíc zajímá jaký mají ping, to zas netrápí mě - ale optika ho mívá nízký.

proto ti těžko může někdo z jiné sítě radit, co je u vás lepší. ale na zkoušku do konce roku to vem, a uvidíš.