Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat do RARu

Mam RAR soubor, ktery je soucasti vicesouboroveho archivu. Kdyz se pokusim tento soubor otevrit tak to nejde s tim, ze to chce dalsi soubor ktery nemam. Je nejaka moznost jak se do toho archivu dostat bez te jeho druhe casti?
[mod]Drobná korekce nadpisu (Rce)[/mod]

Platí pre WinRAR !!!
Pokiaľ to začne rozbaľovať a sekne sa to až pri otváraní ďalšej časti - no problém ...

Predsa to, čo už rozbalilo musí byť niekde na disku - pozri adresár, kam si to dal rozbaliť,
ale neukonči WinRAR !!! - nechaj okno s hláškou, kde pýta druhú časť otvorené !
Prípadne adresár TEMP ...