Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ReatogoXPE a přístup na SATA disk

mám systém na SATA disku a potřeboval bych z něj dostat data.
Po naběhnutí systému ReatogoXPE z CD však tento disk nevidí.
Mohl by mi zde prosím někdo poradit jak to vyřešit.
Zkoušel jsem několik záchranných systému, ta to také neuměla
a pro mne jako laika, neovládajícího angličtinu, byla i dosti složitá.
ReatogoXPE mi jako laikovi sedí nejvíce. Jen nevím jak na ten SATA disk.

...dík za reakci, problém vyřešen.... chce to jen pořádně pročíst návod uvedený na stránkách ReatogoXPE, přehlédl jsem možnost dodatečného přidání ovladačů pro SATA disk do vytvářeného záchranného CD. Takže teď disk již našel...