Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekává se mi zvuk pc. občas se mi i vypne :/ pls help....

při poslouchani hudby pri koukáni na video se mi dicky zasekává zvuk a začne jakoby chrčet na cca 2vteřiny tak 2x za minutu většinou kdyz treba spustim internet nebo delam neco jinyho a hudba je v pozadi ale u videa i kdyz se na nej divam

nedávno jsem aktualizoval bios kvuli podpoře grafické karty a od te doby to blbne.

nevite nekdo prosim co stím?

moje sestava:

Základní deska:
www.asrock.com

Procesor:
Intel Pentium 4 3.00 GHz

Ram:
2x1GB A-Data ddrII 800

Grafika:
ATI Radeon HD2600pro 256mb

HDD:
Maxtor 300GB sata

Návod k základní desce určitě se bude hodit..
www.asrock.com

jo a predtim mi to nikdy neblblo cca 3roky!!

este bych chtěl dodat že počítač se nijak nepřehřejvá, jediný co se mi objevilo po aktualizaci toho biosu je to, že mi to píše že chybí ovladače RAID.
Bios sem po aktualizaci neinstaloval protoze nevim jak, kdyby nekdo věděl co a jak tam mám nastavit tak prosím napište.
a jeste pri hrani nejakejch narocni her se mi to obcas vypne...treba pri Hrani Mirrors Edge......

pokud ti po zapnutí pc naběhne černá obrazovka s pár řádky a s nabídkou konfigurace raid řadiče, vlez tam a raid zakaž.
jestli je o nastavení raid něco v biosu, vypni to.
máš ve windows doinstalovanou podporu chipsetu základní desky? via hyperion nebo jak se to teď u nich jmenuje.
jsou ve správci zařízení nějaké žluté otazníky?

o systému nic nepíšeš, takže si vyber sám: http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=775Dua l-VSTA
(ten disketový raid řadič je zbytečný, jen pro instalačku, ve windows ti podporu zajišťuje právě ten hyperion)

rada nad zlato :D ale proste to vzdy fungovala i na sedmickach..myslim ten zvuk..to zas blbla grafika..tak sem aktualizoval bios protoze sem se docetl ze starsi verze biosu tu grafiku nepodporuje, grafika ted sice funguje ale mam problem se zvukem takze neni pohoda:D