Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení grafické karty

Ahoj, mám problem s nastavováním GK. Vždy jsem se k němu dostával přes "Zobrazení - vlastnosti , nastavení , upřesnit.
Teď se mi už ale nabídka , ve které si mohu nastavit věcí týkající se filtrování, výkonu a pod. nezobrazuje, čím to? Ja možnost se k ní dostat i nijak než popsaným postupem? Díky..

Přeinstaluj ovladače, nabídka by se měla obnovit. Otázkou zůstává, proč zmizela. Obvykle bývá možnost se do ní dostat ze samostatné nabídky v Start, nebo někdy je malikatá obrazovčička v tray. Víc jsem ve své křišťálové kouli neviděl.

Díky, po přeinstalování ovladačů už ja nabídka na svém místě..Otázkou opravdu zůstává, prož zmizela..Měl jsem v posledních dnech velký problémy i s nefunkčním firewallem, ale antiviry nenašly nic..Divný, ale každopádně ještě jednou dík za radu..