Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkopírování nastavených kanálůTV, do rekorderu.

Omlouvám se, ale simbioza s Rózou zase blbne.
Nemohu si vzpomenout jak se jmenuje program, pro převod nastavených kanálů v TV, pomocí Scartu, do rekorderu.
Vím, že jinak se to jmenuje u "filipesů", jinak u "panáčů", jinak u "soňákůˇ" a i u dalších výrobců. Jedná se mě konkrétně o "filipesa".
Pomozte trpaslíkům, aby otevřeli ten pravý šuplík.
Hledání pomocí strejdy gůůgla - nic, neumím asi pořádně zadat dotaz. Holt blbec.

jirka44 - zkusím upřesnit - na starém "Filipesu", po propojení pomocí Scartu s HDD rekorderem, šlo na rekorderu navolit pomocí Download from TV, kanály nastavené v TV do rekorderu - a tento program byl v "chytrém čtení" nějak pojmenovaný - jenomže starý "Filipes" je už z baráku, a návod šel s ním. A u nového přístroje to nemohu najít - jsou dvě možnosti - buď to nepodporuje /tlačítko je zašedlé/, a nebo jsem já fakt blbej, že ten název programu v návodu nemohu najít, abych ho mohl případně aktivovat.

Některé TV údajně mají ve SCARTu sběrnici I2C, takže mohou komunikovat VESA / DDC informace. Nikdy v životě jsem se s tím nesetkal. Asi jsi měl nějakou chytrou telku. Jestli je volba zašedllá, tak buď nemá protějšek příslušné vybavení, nebo v kabelu nejsou dráty. Zkusil jsi jiný kabel? Některé jsou dost ošizené. Konkrétně tohle by mělo běhat po kolíkách č. 10 a 12.

jirka44 - děkuji ti moc, že se snažíš pomoci, ale starej "Filipes" byl ještě CTR, typ nevím, když už je i s papírama z baráku - kabel Scart je "plnej" = všechny kabely připojené + stínění - konec konců ještě ze starého připojení, a z vizuální kontrolou, a vše OK.
Nezbyde mě nic jiného, než zavolat nynějšímu majiteli, aby se mě do "chytrého čtení" podíval, a nakopnul mě.
A jen tak mimo soutěž - sloužil 10 let, z baráku šel gratis ke známým na chalupu, už to je 3 roky, a šlape pořád dál.
Nový je Philips 5604H - LCD, a tam v návodu, nemohu, ten "pojem", nikde najít.