Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zformátovat Flash disc

Po zasunutí Flash disku do USB mi ho normálně načte. Objeví se jako jednotka F v "Tento počítač" i ve "Spravci disků". Ve správci disku dokonce vypisuje, že je vpořádku. Když, ale na Flash disk kliknu, tak mi vypíše, že jednotka není zformátována a nabídne "Formátovat". Po zadáni formátu FAT, nebo FAT32, klasicky i rychle, vždy se formátováni rozběhne, ale nakonec vypíše "System Windows nemohl dokončit formátování"
Je už po smrti, nebo existuje nějaký způsob, jak ji rozchodit?
děkuji za radu

Je to stejné, jako při formátováni z Windows. O nic nejde. Flešky jsou dnes běžné spotřební zboží, beru to jen jako takovou záhadu. Nejde mi na rozum, že PC ji normálně zdetekuje, pozná správný typ i velikost a tímto končí. Taky mi není jasné, proč se ve správci disku ohlašuje jako primární oddíl, přitom ostatní flešky se mi tam hlásí, jako logické jednotky.
Přesto díky za radu

jen připomínka: tři flashky co tu mám na stole se mi zobrazují jako primární disk (včetně prehistorické usb1.1), na tom není nic špatného. záleží asi na výrobci, jak se to u sebe nastaví.

raw - jak ti píše kolega - zničený souborový systém, obvykle vytažením bez odpojení levým myšem.