Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook (výběr)

DObrý den, chtěl bych poradit s výběrem ntb. Osobně sem si vybral

http://www.alza.cz/acer-aspire-7745g-7746g75mnks-d 189477.htm

ale prý není acer moc dobrá značka, chtěl bych poradit nějaký lepší ntb než tenhle od nějakeho spolehlivejsiho prodejce. Poslední dobou vidívám na netu noteboky s klávesnicí chiclet. Je ta klávesnice lepší než obyčejná co je třeba u tohoto Aceru?

Výše zmíněný notebook si budu kupovat na Vánoce, tudiž bych se chtěl zeptat jesty do Vánoc nepřijde nějaká novinka nebo tak. Děkuju

Jistě že má větší výkon, ale také větší spotřebu - teplo - výdrž baterie.
A jsi si jistý že tak výkoný procesor využiješ ?

"která je lepší"
1.jistě si to v testu najdeš.
2.platí to samé jako pro ten procesor.

Znam vice uzivatelu aceru, kteri jsou spokojeni a taky uzivatele prestiznejsich znacek (napr. dell), kteri jsou nespokojeni. Je to o osobni zkusenosti s urcitou znackou. osobne nejsem zastancem asusu a aceru. Ze znacek lze doporucit lenovo nebo hp. Ale pri stejne konfiguraci budou jiste drazsi. Jako kompromis lze tez zvolit sony, kterou vnimam lepe nez acer a budou levnejsi. Ale jak rikam. Je to subjektivni nazor

Notebook je pěkná hračka s typickou výdrží 3-5let. Rád ochází pár měsíců po záruce, hlavně žhavé typy (který kupuješ). Uváděná doba provozu 3,5hodiny je v ideálním případě, když se nic nedělá-odečetl bych hodinu při běžné práci a nejméně dvě při hraní her. Těch 17,3palců taky není zrovna na přenášení -volil bych normální pcsestavu.