Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybové hlášení číslo 0x80070522

Dobrý den, koupil jsem včera notebook HP cq62-220 s nainstalovaným OS Windows 7 Home Premium.
Mám vytvořený správcovský účet pod kterým pracuji.
Disk mám jen C:\ o velikosti 400GB a disky D a E jako recovery hp_utility.
Pracuji tedy jen na tom céčku.

Mám takový problém: pokud chci vytvořit v rootu disku soubor(třeba textový dokument) tak nejde vytvořit ,ale adrsáře (složky) vytvořit jdou a v nich soubory také.
Jenže rád bych měl kromě složek také soubory v rootu disku C.

Poradíte co s tím?

Hlásí to při pokusu o vytvoření tuto hlášku:
klient není držitelem požadovaných oprávnění chyba 0x80070522
Ale já jsem uživatel s plnými právy :-(

No, a soubor nevytvoří jen tuto hlášku odklepnu..

Díky za vaši případnou pomoc.

Martin

To, že máš účet správce ještě neznamená, že automaticky můžeš dělat cokoliv.
Klikni pravým na zástupce programu, ze kterého chceš uložit ten soubor, a vyber "Spustit jako správce".
Ale podle mého nemá být na rootu systémového disku žádný nesystémový soubor.