Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem náhle se restartuje pc

Dobrý den, potřeboval bych poradit s pc, bohužel ho nemám u sebe, spravuju ho na dálku. PC se po reinstalaci windowsu seká, po častém sekání se restartuje a nyní ani nejde zapnout. Může mi poradit čím by to mohlo být s největší ravděpodobnosti, na co bych se měl zaměřit? Děkuji

Problémy může dělat zdroj, paměti, MB, HDD nebo některá karta. Tento problém nelze řešit na dálku pokud je hardwearový. Další možnost je infekce. Není zde nic o bezpečnostní výbavě a její aktualizaci, ani o způsobu provozu. Krátce - možných pachatelů je mnoho.