Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba obrázku

Dobrý den, sháním nějaký program, ve kterém bych mohla udělat kvalitní obrázek, pokud možno freeware. Nemáte někdo nějaký typ, jaký program je k tomu vhodný a kde ho můžu stáhnout? Zkoušela jsem to normálně v Malování, ale čáry jsou kostrbaté a malování je nepřesné. Díky za rady..

Proč vlastně myš, optická myš, má tendenci místo hladkého oblouku udělat zalamovaný n-úhelník, srovnávat moje pohyby do horizotnálního a vertikálního směru? Viz podběhy na videu od Lada Krata.

Je to daný už konstrukcí snímače, nebo z ní jdou data členitější a to napřimování dělá až filtrovací funkce v mousedriveru? Je jasný, že pomůže hladší podložka a vyšší DPI myši, no nešlo by to softwérově vypnout?