Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podsvícená klávesnice

Zdravím mohly by jste mi poradit? Koupil sem si podsvícenou klávesnici TECH KB-9805LU-CZ s připojením přes USB a když ji připojím tak mi špatně spolupracuje se systémem, respektive na cokoli kliknu tak mi otevře pouze vlastnosti, v internetovém vyhledávači nelze psát jen mi otevírá soubor, úpravy, oblíbené položky atd.. prostě ne jako normální klávesnice..zkusil sem ji připojit i přes přechodku do klávesnicového portu na desku ne jen do usb a stejně nejde....nevíte co s tím?? není třeba nějaký software co musím předělat?? Děkuji za odpověď

Zmackni Alt. Aj jeden aj druhy. Skontroluj ci neni zaseknuty.

Instaloval si nejake ovladace? Jake presne a odkial presne? Jake mas windows?
A nepripajaj to cez ziadnu prechodku to ti fungovat nebude nikdy, ziadna USB klavesnica nevie PS2. Pripajaj to do USB konektorov vzadu na PC.