Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Lagy

Dobrý den, když na notebooku spustím nejakou náročnou hru, tak po chvíli hraní se začne sekat celý počítač a když hru minimalizuju tak na 3 minuty tak je vše zase v pořádku ale po 10 minutách se to děje znova. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Proč zakládáš nové vlákno na tentýž problém a nepokračuješ tady?
http://pc.poradna.net/q/view/572516-sekani-po-chvi li-hrani
Zde zamykám (i když tu máš víc odpovědí, zvolils debilní titulek).
(LaKr) (Kráťa)

Sak zaloz v pokece :) Ja momentalne nenakupujem nic, zacnem asi strategiu ktorou budem chytat len velke vykyvy kde mi bude jedno ktorym smerom (2 opcie), a dufam ze tak nachytam postupne do roka-dva dajaky milion € :-D Inac do 3.novembra bude asi dolar tlaceny dole kvoli QE, vody su neiste, a potom sa uvidi.. P.S. ja osobne tipujem ze FED potom zavesi ze ziadne QE nebude a 3.novembra dolar vystreli hore :) Ale kludne sa moze stat ze zavesi ze QE budu 2 triliony a dolar vystreli smerom dole :)
P.S.2. zlato furt klesa... Ale uz asi dlho nebude :D

Krome prehrivani to muze byt i blbe udelanou hrou, ktera necisti pamet ci se Ti zacne sekat komp, kdyz zacne byt v prubehu hra narocnejsi (vice vojaku napriklad).
Kazdopadne bych si vsadil na tu teplotu, pokud to je tak jak rikas. Cistil jsi nekdy pc?

no a trosku to nepopises? Jako treba jestli to delalo predtim nebo ne. Ono cisteni, kdy clovek nepritahne spravne vetrak muze taky uskodit ;). Takze co teplota dobry?

Jinak cistit ve smyslu vetrak a vyfukove diry notebooku, jestli mas na klávesnici mléko jako já, (fuj, doufám - že je to mléko...) tak to nemá na funkci živočicháře žádnej vliv ;)