Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stále vyskakuje stránka s internetem

Zdravím,

jsem ve škole (čvut) a připojuji se na eduroam síť. Přihlašuje se tam jíž přímo ve správci sítí, takže přihlašování přes internetovou stránku není nutné. Neustále mi ale vyskakuje okno s tím, že jsem přihlášen v prohlížeči. Kliknu na odkaz, nebo se stránka aktualizuje a skočí to tam. Stává se to často a vážně mě to vytáčí. Nevíte jak se toho zbavit?

Děkuji

Neustále mi ale vyskakuje okno s tím, že jsem přihlášen v prohlížeči

Znamená vyššie uvedený výrok to že dostávaš upozornenie na to, že si už zalogovaný so svojim loginom/menom a password/heslom do siete cez HTTP rozhranie ? Zrejme to bude pravda.

Ako sa toho zbaviť ? Odhlás sa, alebo nedávaj svoj login a passw kde-komu.

Ale to je jen stránka s tim jak dlouho jsem online a kolik dat jsem vyčerpal, neni to že jsem se zrovna přihlásil. Je to taková informační stránka, a vyskakuje to skoro všem co jsem si všimnul.

Jinak to neskáče v novym okně, takže zablokování vyskakovacích oken nepomůže. Prostě třeba kliknu na odkaz a místo odkazu tam skočí tahle stránka. A když dám zpět tak tam sice na chvíli skočí ta předchozí, ale nakonec se tam v adrese stejně zase objeví tamta a načte se...