Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače chipsetu

Ahoj, nemohu najít ovladače chipsetu na svou základní desku
LUCKYSTAR model: K7VAT. PC mi jede v nouzovém režimu a jinam mě nepustí OS mám: Windows XP. home edition.
děkuji za každou radu.

ahoj dík za ovladač co jsi mi dal jsem zkusil naisntalovat a nefunguje stále nemám vůbec žádné ovladače :(
viz.: problemj.jpg
a to samé i u všech ostatních položek v (dxdiag) ... nouzoví režim nerozlišuji vůbec systém mě nepustí jinam po zapnu tí pc se oběví laodovací ikona windowsu a poté se restartuje pc a už mě pustí jen do nouzového režimu....

V nudzovom rezime nebudes mat nikdy ziadne ovladace, to je predsa zmysel nudzoveho rezimu.
Ries tie rozdrbane Windows (napr. tak ze urobis obnovu z bodu obnovenia, alebo opravnu instalaciu, ..alebo odober to co si naposledy instaloval, napr. ovladace grafiky ak si si Windows rozdrbal nimi).

Při výměně VGA se musí ovladač staré VGA odinstalovat a pak nainstalovat ovladač k nové VGA. V dávnověku měly určité desky problémy s radeony, ale už si nepamatuji řešení (snad zkusit poslední BIOS k desce nebo nějaké nastavení v něm). Zkoušel jsi to i zpátky s původní grafikou? Podle mě je hodně divné, že se startuje nouzový režim (jestli to tedy opravdu je nouzový režim a ne jen základní zobrazení bez ovladačů).