Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční smtp

Dobrý den,
mám problém ohledně funkčnosti smtp(nejde odeslat pošta). Ale tento problém je pouze na připojení z jedné kanceláře. Administrátor tvrdí, že server blokuje příchozí spojení z jeho brány. Je to vůbec možné? Pokud ano, tak prosím o radu čím by to mohlo být.

děkuji

Administrátor coho? ktory server blokuje ktoru branu? Ked stejny mail k stejnemu odosielatelovi a cez stejny SMTP z ineho PC na stejnej LAN podsieti funguje, tak neblokuje nic ziadnu branu, ale mas nejaky problem s tym PC.

Inac predsa pouzivaj SMTP taky, ktory prijmatel neblokuje. Ano je to mozne ja ako prijmatel emailu (resp. prijmajuci server emailu) moze blokovat koho chce, typicky blokuje servery ktore rozosielahju vkuse nejaky spam.