Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s nastavenim a ovladanim disku G ,SD slotu

Dobry den mam problem s sd cteckou.Vytahl jsem z mobilu micro memory card,kterou jsem dal do adapteru ten jsem vlozil do sd slotu .Zkousim na tu kartu dostat nejake soubory z pocitace a furt mi to ukazuje naformatovat kartu,kdyz to udelam tak furt dostavam hlasku,ze disk je chranen proti zapisu,takze vlastne nemuzu pouzivat ani prepisovat pametovou kartu vlozenou v adapteru.Zkousel jsem ruzna nastaveni ve vlastnostech sd,ale nic nefunguje.Kde prosim vas se toto omezeni odebira nebo nastavuje abych mohl normalne pretahovat nebo kopirovat soubory a nedostaval hlasku ze sd je chraneno proti zapisu????Dekuji moc

K navigaci bych asi hledal nějakou stránku fanoušků, já ti můžu pomoct tak přes Symbian a Maemo.

Ano, rozumíš tomu dobře. Podle anglického návodu k Wave se dá A-GPS vypnout v "Settings → Connectivity → Location → Advanced GPS", česky asi něco jako Nastavení- Připojení- Poloha- Asistované GPS.