Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš - dělá si co chce, když hraju střílí sama

Zdravím
Mám takovej problém když hraji nějakou hru třeba Battlefield 2 tak mi blbne myš dělá si co chce střílí sama a hejbá se a zachvíli to zas přestane a funguje normálně a pak zas začne nevíte čim by to mohlo byt myš sem skoušel vyměnit a dělá to pořad :( jinak na ploše a v internetovém prohlížeči je vše normální. Děkuji za rady
Změna předmětu, původně: Myš (LaKr) (Kráťa)dělá si co chce střílí sama

Takovéhle problémy mají často jednoduchá řešení, mě se třeba v práci hejbala myš sama od sebe. Nakonec se to dalo vysvětlit, tím, že byla připojená druhá myš a já jsme jako nervák kopal do stolu, což jí motivovalo k pohybu ;)

-----
Co mi ale zajímá je, že Ti to dělá vy hrách, což je dost divné, Takže bych se spíš podival jestli nemáš nějakou dražší myš, která má nastavení speciálně pro hraní, jestli neni pokažené ;)

Zkus tedy odinstalovat ty genuisácké ovladače (3,14čoviny typu "oči sledují kurzor myši na ploše") a restartovat PC.

Pokud jsi koexistoval s geniusáckými ovladači předtím bez problémů a začalo to zlobit až teď, může být na vině i zavšivení PC (>>kontrola antivirem + antispyware v nouzovém režimu).

v tom prípade sa musíš zmieriť s tým,že dodatkové ovládače budú občas stvárať hovadiny,ale zostane Ti zachovaná funkčnosť prídavných tlačítok,alebo zostane myš plne pod kontrolou,ale nezostane zachovaná funkčnosť prídavných tlačítok,je to ťažké rozhodnutie,to už ovšem za Teba nemôžeme rozhodnúť