Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cd mechanika

zdravim, nefunguje mi cd mechanika, otevřít i zavřít jde, ale cd mi to nenačte, nevíte, kde by mohl mít problém, krom mezi židlí a pc:)

Jak presne sa prejavuje to "nenacte"? Skusal si aj nejake CD a aj nejake DVD? Datove.
Moze byt vadny laser a moze byt aj problem vo Windows. Vidis tu mechaniku v tentopocitac? Ak ano a aj tak necita nic ani ked na nu v tentopocitas poklikas, tak je asi v haji laser kup novu.