Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her

Mám problém s vykonem mé grafické karty. Mám ATI Radeon X1200 a jak se tak bloudil po netu, tak sem zjistil že ta na hry není zrovna dělaná. Tudíž sem z toho vyvodil, že sekání mých her není až tak postarším PC. Jakou kartu by ste mi doporučily (převážně na hraní her), nemusí to být žádna super grafická karta jen abych rozjel hry dnešní doby. Tudíž do jaké ceny se vlezu když si chci takovou kartu pořídít?

Tudíž do jaké ceny se vlezu když si chci takovou kartu pořídít?

Podle me by jsi mel specifikovat nejake hry a pripadne detily her, které chces hrát a nebo opačně, prachy, které chceš maximálně pustit. Prtože, co si budem vykládat, tak X1200 je naprostý šunt a zlepšení bude koupí prakticky libovolné karty otázkou je jestli ji nahodou nemas v notebooku...

To tedy opravdu nejsi a neumíš zde ani hledat co?Na otázku kde je zdroj a co to jako vůbec teda je se tu ptají lidé každý den ale já ti to povím najdeš ho překvapivě v bedně v horní části je to taková kovová krabice na který je štítek a na něm jsou údaje o výkonu a značce a kdyby i po tomto vysvětlení si nevěděl tak do něj jde napájecí kabel