Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zvukovou kartou

Zdravím

Koupil jsem si novou zvukovou kartu pro pci-e slot ( SB CREATIVE Sound Blaster X-Fi Titanium ). Zakázal jsem integrovanou zvukovku v biosu. Po zapojení jsem nainstaloval všechny dostupné ovladače, ale všechny softwary dodávané k zvukové kartě ji nemůžou nalézt (normálně se nainstalují ale když je chci spustit tak mi píšou že zvuková karta nejni v systému). V systému je zvuková karta vedena jako zvukové zařízení high definition audio. Vedle hodin se mi navíc objevila icona pro bezpečné odebrání hardwaru, který se právě vztahuje na tuto zvukovku.

Chtěl bych se zeptat zda nevíte někdo nějaké řešení na můj problém.

zkratka zapojil jsem zvukovku do pc, pc normalne nabehl, vlozil jsem cd dodavane vyrobcem a nainstaloval vse co tam bylo. Kdyz jsem chtel jit do nastaveni zvuku (software ktery jsem nainstaloval z cd) tak mi to hodilo chybovou hlasku ze to nemuze spustit. dal jsem aktualizovat ovladace, system mi je aktualizoval ale stale to nejelo

Co presne si skousel, co presne si tahal odkial presne si to tahal?
Co presne si zakazal v spravci alebo kde si zakazoval tu povodnu zvukovku? Novu zvukovku vidis v spravci zariadeni (jake to pise vo vlastnostiach bus number a device number?)

Nestaci pisat "to uz jsem zkousel", lebo to to robis blbo a potrebujeme zistit co v tom to robis blbo.

presne jsem tahal ovladace z oficialnich stranek viz. link od gambace co je na konci diskuze

puvodni zvukovku jsem zakazal v BIOSu, ale i kdyz ji povolim tak na nic nema vliv

ve spravci zarizeni tuto zvukovku vidim jako : radice zvuku, videa a her/ Zvukové zařízení high definition audio

a sry ale nejaky bus number a device number nevim kde najit :(

Jen doplňující otázka: dostals ke zvukovce CD s ovladači? Jestli ne, bude velký problém sehnat na Netu odpovídající driver - osobní zkušenost s SB Live. Pokud jo, nejdřív veškeré zvukové drivery odeber, pak nechej instalátor z cedka, ať si naládování provede sám (setup.exe).

nejaky bus number a device number nevim kde najit

pravy klik - vlastnosti, tam mas umistneni. Chcem vediet ci to co vidis je fakt ta PCIe zvukovka (t.j. musi byt bus <>0 a device = 0)

A chcel som vediet aj ze ktory PRESNE ovladac to bol (jak sa volal a pre jake Windows bol a ci to bol komplet alebo update alebo co)

Umístění ze správce zařízení - Umístění 1 (Interní sběrnice High Definition Audio)

instalace z cd - vložení cd do mechaniky, autorun, naběhla uvítací aplikace, volba světadílu, státu ap. následovala instalace ovladačů a autoupdade ze serveru creative... poté jsem akutualizoval nejaktuálnější ovladače

aktuální verze ovladačů : 2.17.0008

windows 7 64bit - plně aktualizovaný

autoupdade ze serveru creative... poté jsem akutualizoval nejaktuálnější ovladače

To bude zřejmě jádro pudla. Zakaž ten nablblý autoupdate a nainstaluj pouze drivery z CD. Creative je znám tím, že má v softwaru bordel jak v tanku...

poté jsem akutualizoval nejaktuálnější ovladače

Co to?

tak už nevim leda blbý ovladače.já sem si do svojho pc stáhla tak 20 ovlad.a nešel ani jeden až po dvou dnech sem to utrefila ten správný.podívej se na totu stránku download.cnet.com/windows/audio-drivers/ z tadyma mi to šlo ale každý máme jiný pc.