Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pomoc při zapojení

mám case a na ni tyto konektory s barvou drátů

modrý - line out RR
červený - line out FR

červený - mic power(L)

žlutý - out RL
bílý - out FL

Tm. zelený - MIC in (R)
černý - GND

a na základní desce je to označeno takto
sense2_ret 10 9 Port2L
key no pin 7 sense_send
Sense1_ret 6 5 port2R
Presence 4 3 port1R
ground 2 1 port1L
a ted nevím kam co zapojit, prosím o radu, díky

Mas stary kejs AC97 a dosky maju uz nejakych par rokov HD Audio. Najdi si v navode k doske ze ci sa da prepnut predny panel na AC97 a jake je potom zapojenie pinov.

Vseobecne ako nudzovka sa da zapojit
line out FR na port2R
line out FL na port2L
mic na port1L
GND na ground
zbytok nechas volny. Ale vo Windows alebo v BIOSe budes muset prepnut na AC97 resp. nastavit si funkciu jackov napevno (aby nebral do uvahy sense = detekciu zastrcenia).