Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čj ve windows XP EN

Dobrý den.

Potřeboval bych poradit...na notebook jsem nainstaloval pomocí recovery CD Windows XP Home ale anglickou verzi, potřeboval bych vědět, zda-li se dá tato verze předělat na českou aniž bych celý systém musel přeinstalovat...díky

Ked si zozenies cesky takzvany "LIP pack" pre XP Home tak ano da sa. Problem je ze to zohnat nejde ptz sa to tusim nepredava volne len nejakym partnerom ci co, alebo ceske mozno LIP neni vobec len slovenske apod. Ale kto hlada dlho ten mozno najde (google).

uz se napamatuju, jestli to bylo u XP nebo 2000vek, ale resil jsem kdysi tento problem a zjistil jsem, ze LIP existovalo jen ve slovenstine. V cestine nebylo, protoze byla ceska verze toho systemu, takze jestli se nemylim, tak ceske LIP nesezene.