Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajde wifi

Zdravim,
mám problém s pripojenim na wifi pomoci noteboku.
Chci se pripojit na verejnou wifi, ale notebok ji nenajde, ale jinou sit na kterou se pripojit nechci tu najde.
Pres Htc touch hd jsem tu sit vpohode nasel a pripojil se, ale na noteboku se nezobrazi.
Pritom spousta znamých se na tu sit s noteboky normalne pripoji a vidi ji.
V cem by mohl byt problem ze ji muj notebok nevidi? Vadna wifi by to byt nemela, kdyz vidi jine site, ale tu konkretni ne. Muze me nejak blokovat wifi router? Pripadne nejaka jina rada?
Ps. zkousel jsem sit zadat rucne, je otevrena a nezabezpecena, ale ani tak jsem se nepripojil.

Za kazdou radu
díky

Problem by mohol byt ten ze ta siet vysiela na kanali 12 alebo 13 a tie sa nepouzivaju v amerike len v europe. Ked mas v tom notebooku americku wifi kartu (alebo v ovladacoch prenastavenu na USA apod) tak kanaly 12 a 13 neprehladava samozrejme lebo v US je zakazane vysielat na tych freq.
Riesenie 1: nastavit router tej wifi siete na niektory kanal 1 az 11
Riesenie 2: notebook alebo wifi kartu oplieskat predajcovi o hlavu, alebo hladat v ovladacoch WiFi nastavenie krajiny/kontinentu.