Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LightScribe

Mam napalovcku ktera umi Lajtskrajb a tak rozmyslam ako to spravne pouzivat:
1. mam najprv "pokreslit" po Cd/DVD a potom napalovat alebo naopak?
2. neda sa to nejako urychlit? (20 min je dost dlha doba, ale pre pekne zalohovanie mi to je aj jedno ale predsa) ?
3. neda sa to nejako zaostrit a zaroven rozmazat, lebo text na CD/DVD musi byt trosku väcsi lebo je to trosicku rozmazane a napr cierne plochy vyzeraju ako robene na sustruhu :) ?

Prepáčte, ale je mi smiešny ten sústruh. Ale zrejme som jediný, kto pochopil, ako to s tým sústruhom bolo myslené.:-D

Ide o to, že keď sa robia tie kruhy, tak nie sú pri sebe tak blízko, aby boli dokonale spojené a dávajú dojem, ako keby to bolo nekvalitne "vybrúsené". Chýba to ešte "vyleštiť".