Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem digitalni vysilani

mam problem na TV chytnu 15 analog. programu ale digitalni zadny? mam nove zakoupenou TV co k tomu jeste potrebuji abych chytil digitalni programy? jsem laik tak se chci zeptat, dekuji

tak televize je Samsung LCD LE40C550, antenu tezko rict,jsem v panelaku bydlim tu nove , mel sem tu CRT televizy to mi slo normalne ale ted mam ty programy vsechny trosku mazle, koukal jsem jedou na analogu a digitalne nemam nic....televize problem nema uz sem to ruzne testoval atd...podle me je problem v tom analogu.

Ta TV má HDMI - DTV T i C tedy všechny vymoženosti co tě napadnou. Myslím, že tvůj problém je v tom, že jsi zatím nespustil naladění stanic Digi vysílání - ovšem je tam vůbec v okolí digi vysílání. Píšeš, že tam chytáš analog a ten se zpravidla po spuštění DTV vypíná.

Už je na čase si konečně přečíst manuál o té TV a začít ho používat v praxi. Tak říká jeden ze zákonů pana Murphyho !
Pokud je průběh od antény od přípojky nekonvertován, tzn. jen přímý, zesílený a pak oddělený signál, tak při proladění TV v digi režimu by tam mohlo něco naskočit, ale je třeba si konečně přečíst manuál, nebo jít za někým, kdo tomu rozumí a jemu zaplatit za vlastní "vygumovanou" hlavu.
Pokud nic nenaskočí, tak vyzkoušet svoji externí anténu a to samé provést. Pokud ani to, tak tam bude asi mizerný signál, nebo se může (u společné) i zakmitávat zesilovač, a to potom může znemožnit / ztížit příjem TV.
Opakuji, pokud tomu nehovíš, tak si zaplať odborníka, nebo se kurevsky nadřeš !