Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespustí se PC

Zdravím, mám menší problém ohledně mého PC, když ho chci zapnout vždy 1x pípne a najede....teď nějak zlobí a CD romka dělá takový divný zvuk (pípnutí nikde) PC dál jede ale nenaběhne do Windows a monitor nereaguje....

Nemas mensi problem ale mas vacsi problem.
Najprv odpoj tu CDROM a idealne aj vsetky nepotrebne zariadenia (disky, nepotrebne PCI karty atd), ci nabehne aspon BIOS. Skusit aj clear CMOS.
Ked nenabehne tak mas v haji dosku alebo zdroj alebo CPU apod.

P.S. mozes to skusit aj bez RAM a bez grafiky, ci pipa (musi pipat). Ked nepipa tak sa tym vylucil problem v RAM a grafike.