Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vadný router ?

Ahojte, mám router TP-LINK TL-WR741ND Lite-N a ten mi nějak začal zlobit....Jedou na něm dvě pecka, + lapík přes wi-fi a stále častěji se objevuje hláška "síťový kabel byl odpojen" - chvíli se nic neděje, pak se vše obnoví a je to vpořádku, po chvíli se vše opakuje.... Pokud jeden z kompů fyzicky od routru odpojím, je vše ok. Nepomohlo ani přepojení do jiných portů, kontrola na škodnou...Mohlo se stát, že router se poroučí ?

Mohlo se stát, že router se poroučí ?

Nepravděpodobné, ovšem možné. Měl jsem tento kousek dlouhou dobu, nezaznamenal jsem ovšem ani jediný problém. Zkus routřík resetovat do továrního nastavení, nepomůže-li, mrkni na chlazení (zalepené díry na deklu). Začalo se topit - nemáš to položené na radiátoru?