Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni sestava

Zdravim, myslite, ze bych poridil nejaky herni pc tak za 10 OOO? (ale mozna bych dal i 15) Pokud ano, prosim, poradte mi. Dekuji

abych rekl pravdu, je to darek pro 16-leteho pubertaka, ja uz hry moc nehraju. Ale to Gtacko bych si dal. Asi bych to bral i s operacnim systemem, at je klid. Mel by to byt vanocni darek, tak uvazuju, ze bych to koupil uz ted. Predpokladam, ze v prosinci se bude zdrazovat. Samozrejme, ze budu brat i monitor a nejake bedny. Chtel bych se vlezt do 15k ze vsim, ale 20 je strop, vic nedam.

S monitorem, nebo bez? Bednu máš?
Nedávno jsem inovoval svůj PC - kompletní vnitřek, bednu jsem měl, stálo mě to 13 tisíc i s operačním systémem (bez monitoru) a je to jen průměrnej PC. Hry se na tom hrát dají, ale ty nový už ne na maximum.
Takže otázka pro tebe zní - chceš herní PC, nebo co nejlepší PC do určité ceny?

Tož urči tu cenu a specifikuj velikost monitoru, osobně mám 22", což beru jako dostatečnou velikost. I repro? Stačí chrastítka za dvě stovky, nebo raději něco slušnýho za tisícovku?
Pokud mladej rád hraje hry, tak nemá cenu kupovat něco hodně slabýho, velmi brzo by do toho cpal další prachy, tedy i s monitorem bych to viděl na těch 20 tisíc.
Složíš si počítač vlastními silami, nebo to necháš složit ještě v obchodě (asi 9 stovek navíc). Za nějaký 4 - 5 stovek by to mohl složit nějakej tvůj kolega, možná i levněji.

jsem pro 20k je idealni. Velikost monitoru 22 je idealni, ale proc ne vetsi. No a bedny... chrastitka to byt nemusi. Staci 2 satelity a subwoofer(ale ty bednicky uz vyberu sam, to neni problem), myslim, ze tohle bude bohate stacit. Doposud mel geniusy za 200 a hrala jen jedna bedna.. :-D Mohl bych te o neco poprosit? Chtel bych to koupit u alfacomp.cz kvuli kamenemu obchodu v Ostrave (kdyby byl nejaky problem) Nemohl bys mi, prosim, hodit par odkazu? Ja bych to rovnou objednal...