Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Radeon HD 6xxx

Cus, nevíte někdo náhodou, kdy mají vycházet AMD Radeony řady 6 pro nižší herní třídu ? :-)
Mám na mysli ty grafiky okolo 3000,-Kč, na kterých se dají hrát i novější hry bez sekání.
Díky

Kdybych těch 1500 Měl, tak bych si stejně radši koupil Nvidii GeForce 460 GTX 768Mb . A za 2) NEPSAL JSEM, že ji chci kupovat, psal jsem, že mě zajímá, kdy vyjdou levnější a méně výkonné GK z Řady 6, napřed se nauč číst a pak dělej chytrýho.